Archiv aktualit

Nový cvičební rok zahájíme akcí „Sokol spolu v pohybu“

 Loňský rok 2017/18 byl celý ve znamení příprav na XVI. Všesokolský slet, který v prvním červencovém  týdnu proběhl v Praze.

Číst dál...

Prázdninové soustředění - pokyny přihlášeným

Sraz přihlášených je v pondělí 20. 8. 2018  9:00 sokolovně.
Přineste si:

Číst dál...

Soustředění

Milí rodiče, milí naši sokolíci. Prázdniny plynou jako voda, a termín našeho letního soustředění je na dosah. Prosím proto všechny, kdo mají zájem se zúčastnit, a ještě nedodali přihlášku, aby tak učinili obratem, nejpozději do pátku 10. srpna. Potřebujeme již znát přesný počet dětí, abychom se mohli řádně připravit a program se všem líbil. Stačí e-mailem. A pokud se najdou dobrovolníci ochotni pomoci, třeba s uvařením oběda, nebo  přispět nějakou aktivitou na zpestření programu, budou vítáni. Ozvěte se, telefon znáte (732 598 868) J. Rosáková

XVI. všesokolský slet skončil

Tak už jsme zase zpátky doma. Bylo to krásné, jenom fotit jsme zase nestíhali. Takže kdo nějaké fotky nebo videa máte, posílejte, zveřejňujte, ať máme památku. Užijte si léta a prázdnin, nezapomeňte se přihlásit na soustředění a v září zase v tělocvičnách. Jedeme dál. Sokolu NAZDAR!

Fantastickou atmosféru XVI. všesokolského sletu si můžete přiblížit na oficiálních stránkách ČOS (www.sokol.eu), na facebooku  a v archivu České televize, která vysílala Sletové minuty, přímé přenosy ze Sokol Gala i z  obou programů hromadných vystoupení.
A tady je odkaz na další fotky. Hledejte se: https://www.zonerama.com/BLANCHEE/Album/4451789

Schůzka rodičů

Milí rodiče, poslední informační schůzka k XVI. Všesokolskému sletu proběhne ve středu 27. června 2018 v 17:00 hod. v sokolovně. Týká se rodičů dětí, které cvičí ve skladbách „Děti, to je věc“ a „Cirkus“.  Informace o odjezdu a ceně za dopravu, o pobytu v Praze, vyřízení dalších formalit, které nám neustále přicházejí: lékařské potvrzení (sežeňte si z loňských táborů, škol v přírodě), prohlášení GDPR, chybějící fotografie v průkazkách. Řešení obědů atd.
Účast nutná, chceme Vám poskytnout všechny známé informace najednou.Děkujeme za pochopení, v případě nutnosti volejte na 732 598 868.          
                                                                                                                                                                                                          cvičitelky Jana Rosáková, Jana Vlčková

Vystoupení v Bystřici p.H.

Skladba Děti to je věc 
Odjezd:  vlakem ČD v 7:17    Sraz na nádraží ČD v 7:00    návrat: opět vlakem v 17: 07. Vystupujeme v areálu Sokola v Bystřici pod Hostýnem, program začíná ve 14:00 odpoledne, pozvěte rodiče, ať se přijedou podívat.
S sebou: osobní doklady, sokolskou průkazku, průkaz zdravotní pojišťovny, jídlo a pití, peníze (kapesné), sokolské tričko (na sebe), kraťasy, nebo legíny na zkoušku, něco na  hlavu proti úžehu, bílé cvičky, bílé nízké ponožky, pláštěnku, náhradní oblečení pro případ promoknutí (hrozí přeháňky i bouřky a má se i ochladit
 Cenné věci, prstýnky, náušnice, přívěšky na krk atd. nechat doma, mobily a fotoaparáty,   tablety nemáme možnost hlídat, takže podle vlastního uvážení.
Děti odevzdají vyplněný a podepsaný souhlas od rodičů!!

Župní slet 10.6. - rozpis zkoušek

7,30 - 8,00   Ženobraní
8,00 -  8,30   Borci
8,30  - 9,00    Siluety
9,00  -  9,30   Cesta
9,30  - 10,00   Cirkus
10,00 - 10,30   Děti to je věc
10,30 - 10,45   Méďové
10,45 - 11,30   Princezna republika
11,30 - 12,00   Zkouška zahájení sletu
12,00 - Projížděčka celého programu

Slet Sokolské župy Valašské

Krajský sokolský slet Ostrava 3. 6. 2018

Informace pro účastníky
- Doprava: skladby Siluety a Borci odjíždí autobusem v 7:00 hod. od sokolovny, skladby Děti, to je věc, Cirkus a Méďové autobusem v 8:30 od sokolovny.  Prosíme o dochvilnost!!!!! Předpokládaný návrat mezi 17. a 18. hodinou.
- S sebou: osobní doklady, sokolskou průkazku, průkaz zdravotní pojišťovny, jídlo a pití,  peníze (kapesné), sokolské tričko (na sebe), kraťasy, nebo legíny na zkoušku, něco na hlavu proti úžehu, bílé cvičky, bílé nízké ponožky, kdo již má, tak cvičební úbor své skladby, pláštěnku, náhradní oblečení pro případ promoknutí (hrozí přeháňky i bouřky).
- Cenné věci, prstýnky, náušnice, přívěšky na krk atd. nechat doma, mobily a fotoaparáty, tablety nemáme možnost hlídat, takže podle vlastního uvážení.
- Děti odevzdají vyplněný a podepsaný souhlas od rodičů!!

cyklistické odpoledne

Rodičům

Informační schůzka k XVI. Všesokolskému sletu proběhne v pondělí 21. května 2018 v 19:00 hod.  (po cvičení žactva) v sokolovně. Týká se rodičů dětí, které cvičí ve skladbách „Děti, to je věc“ a „Cirkus“.  Informace o pobytu v Praze, termínech úhrady nákladů, o vystoupeních na župních sletech atd.  Účast nutná, chceme Vám poskytnou všechny známé informace najednou. Děkujeme za pochopení.          

                                                                        cvičitelky Jana Rosáková, Jana Vlčková

Oslavy 8. května - soutěž ve střelbě ze vzduchovek

Jako každý rok se zúčastníme  městských oslav, které začínají v 9:30 na nádvoří zámku Žerotínů. Sraz krojované čestné stráže a 234. pp je v 8:30 v sokolovně. Odpoledne 234,pp - KVHaS pořádá pro veřejnost v sokolovně  soutěž ve střelbě ze vzduchovek. Kategorie: děti do 10 let, děti 10 - 15 let, mládež do 18 let a dospělí. Prezence účastníků od 14:00 hod. Přijďte v hojném počtu, pozvěte přátele.

Velká pochvala

patří všem našim dětem, které včera (3.5.) vystupovaly ve vylepšené šibřinkové scéně "Kouzelný cirkus". Reakce malých diváků z MŠ Seifertova i odpoledne z družin ZŠ Křižná a Lešná svědčily o tom, že se představení s prvky černého divadla líbilo. Vážně jste byli moc šikovní a předvedli, co všechno v Sokole dokážeme.

Slet čarodějnic

Kdy: v pondělí 30. dubna 2018 v 16.00 hodin Kde: na hřišti sokolovny
Co vás čeká:čarodějnický rej a módní přehlídka, hry a soutěže v čarodějnických disciplínách a samozřejmě čarodějnický oheň
Co potřebujete: vhodné oblečení (maska), sportovní obutí, špekáček, nebo jinou uzeninu na opékání, chleba (v případě špatného počasí cvičky a oblečení do tělocvičny)
Odměny připraveny, nápoj dobré nálady uvaříme. Přileťte všichni, přiveďte i sourozence a kamarády
                                                                               
startovné : 10,- Kč, členové Sokola zdarma

Výstava, na které jsme se podíleli

https://zlinsky.denik.cz/galerie/vystava-sokol-ve-mestech-a-obcich-zlinskeho-kraje.html. K vidění je až do konce dubna, pokud byste měli cestu do Zlína.

Už jste viděli sletový zpravodaj?

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/12090743332-sokolsky-zpravodaj

Valná hromada jednoty

Úterý 10. dubna 2018 * 17:30 hodin * společenská místnost sokolovny
Program schůze:  Zahájení, zpráva starosty, zpráva náčelníka a náčelnice, zpráva vzdělavatele, zpráva o hospodaření za rok 2017, zpráva kontrolní komise, usnesení a schválení rozpočtu.

Velikonoční besídka a cesta za pokladem

V pondělí 26. března  2018 v 16:00 hod.

Vezměte si sportovní oblečení a obuv a přijďte do sokolovny. Přineste si natvrdo uvařené vajíčko, kus maminčiny staré silonky, malou svačinku, pití. V případě nepříznivého počasí je program v tělocvičně, nutné cvičky. Startovné: 10,- Kč, děti ze Sokola zdarma. Neseďte doma, přiveďte i své kamarády.

Od 18:00 hod. je nácvik sletových skladeb Děti a Cirkus, účast víc než nutná!!

 

Premiéra pohádky O Zlatovlásce

Loutkový oddíl Pimprlata připravil na závěr letošní sezony novou pohádku. Představení se uskuteční v pátek 23. března v 16:30 a v sobotu 24. března v 10:00 v sokolském loutkovém divadélku. Vstupné 40 Kč. Vstupenky si můžete zamluvit na tel. č.  724 368 856. Srdečně zveme všechny malé diváky.

Nácvik

na Šibřinkovou scénu: sraz účinkujících dětí dnes (v neděli) ve 13:00 hodin, vystoupení cca v 15:30

Divadelní představení v sokolovně

V sobotu 17. března 2018 budeme mít jedinečnou možnost shlédnout v předpremiéře hru Ladislava Stroupežnického Naši Furianti, kterou bude  v  Praze v Národním divadle 1. července 2018 oficiálně zahájen XVI. Všesokolský slet. Hru nastudoval režisér br. Bohumil Gondíl se sokolskými soubory Divadlo pod Petřínem a Muzika Souboru písní a tanců Josefa Vycpálka. Představení se uskuteční ve velkém sále naší sokolovny v 15:00 hod. odpoledne. Vstupné 200 Kč. Co nejsrdečněji Vás zveme. Kdo jste před šesti lety viděli ve stejné režii a se stejnými herci Prodanou nevěstu, víte, že to bude nezapomenutelný kulturní zážitek.

V sokolovně se opět bude hrát divadlo


V sobotu 17. března 2018
budeme mít jedinečnou možnost shlédnout v předpremiéře hru Ladislava Stroupežnického Naši Furianti, kterou bude  v  Praze v Národním divadle 1. července 2018 oficiálně zahájen XVI. Všesokolský slet. Hru nastudoval režisér br. Bohumil Gondík se sokolskými soubory Divadlo pod Petřínem a Muzika Souboru písní a tanců Josefa Vycpálka. Představení se uskuteční ve velkém sále naší sokolovny v 15:00 hod. odpoledne. Vstupné 200 Kč.  Co nejsrdečněji Vás zveme. Kdo jste před šesti lety viděli ve stejné režii a se stejnými herci Prodanou nevěstu, víte, že to bude nezapomenutelný kulturní zážitek.
Vstupenky si můžete předem zakoupit v kanceláři jednoty v sokolovně, nebo rezervovat na telefonním čísle 737276305.

Sokolské dětské ŠibřinkyJiž tuto neděli 4.3.2018 ve velkém sále sokolovny. Začátek v 15 hod. Vstupné 50 Kč, děti do 12 let zdarma. Zvou pořadatelé.

Informační schůzka

k zimnímu táboru se koná v úterý 13. 2. 2018 v 18:00 v sokolovně. Nutno doplatit účastnický poplatek, případně členské příspěvky.

Orientační běh po památkách města

O lednový zvoneček - memoriál br. Jiřího Demela
Kdy:            pondělí 29. ledna 2018
Prezence:     kategorie děti s rodiči od 16:00,  kategorie žactvo od 17:00 hodin v sokolovně
Přineste si:   baterku, tužku, podložku na psaní a můžete si přivést také sourozence a kamarády, menší děti, které neumí číst a psát rodiče. Dobře se oblečte, a přezuvky si s sebou vezměte také. Čeká Vás zajímavá soutěž, pro všechny drobná odměna, vítězové si na památku odnesou zvonečky.

 

1. oblastní sraz skladby Děti, to je věc

pro XVI. Všesokolský slet se koná v neděli 28. ledna od 9:00 hod.v sokolovně.
Program: nácvik skladby, sestavení a secvičení  celků, jako doplněk drobné hry. Ukončení pro naše děti předpokládáme kolem poledne. Svačinu a pití s sebou. Prosíme rodiče, aby umožnili dětem účast.
Vaše cvičitelky: Jana Rosáková, Jana Vlčková

Přirozený funkční trénink

Pokud bude zájem, bylo by možno začátkem února opět rozjet hodiny funkčního tréninku. Probíhaly by v úterý od 18:30 do 19:30 (možno upravit) v malé tělocvičně sokolovny. Cvičí se systémem "Tabata". V jedné sérii cviků cvičenci postupně procházejí osm stanovišť, vždy s krátkým intervalem odpočinku mezi nimi.  Tempo na stanovišti i počet sérií si každý přizpůsobí svým momentálním schopnostem. Hlavní náplní tohoto typu kondičního cvičení není trénovat jednotlivé svaly, ale naučit správnému pohybu, potřebnému pro zvládání  a kompenzaci zátěže běžného života. Maximální počet cvičenců na hodině je 8. Máte- li zájem si toto cvičení vyzkoušet, přihlaste se předběžně na telefonním čísle 732 598 868, na kterém obdržíte i další informace, nejlépe do konce měsíce ledna.

Přihlášky

Milí rodiče, připomínáme, že termín odevzdání přihlášek na zimní tábor je 25. ledna, takže již tento týden. Také prosíme o urychlené odevzdání návratek  na XVI. Všesokolský slet. Vaše cvičitelky.

Přípravy na XVI. Všesokolský slet

nabírají na obrátkách. Naše děti dostaly ve cvičení dopis pro rodiče s návratkou. Prosíme o její urychlené vyplnění a odevzdání, abychom mohly sestavit definitivní cvičební celky a doobjednat chybějící úbory a náčiní. 
28. ledna (neděle) počítáme s uspořádáním nácvičného srazu skladby "Děti, to je věc". Přijedou cvičitelky a děti  z okolních jednot, takže bychom byly rády, kdyby se zúčastnilo co nejvíce našich dětí. Prosíme, počítejte s tím. Děkujeme,  J. Rosáková a J. Vlčková

Rok 2018

Všem členům a příznivcům přejeme, aby nadcházející rok byl rokem pohody a splněných přání.

Pimprlata

oznamují, že tento pátek a sobotu se nehraje, představení se konalo již před Vánocemi.Kašpárek zdraví všechny děti a těší se na ně v lednu při pohádce O zlé sestře.

Zimní tábor 2018

termín:    jarní prázdniny, 18. 2. – 23.2. 2018
místo:       Jeseníky  - Suchá Rudná, hotel Paramon
náplň:       lyžování, sáňkování, zimní turistika a pobyt v zimní v přírodě 
                
(hry  na sněhu, celotáborová hra, hry vklubovně, večerní lyžování,výlet do Karlovy Studánky, atd.)
Nejedná se o lyžařský výcvik, ale o ozdravný pobyt.  Bereme i děti, které budou mít jen boby. Pokud někdo nemá lyžařské vybavení a chtěl by se naučit lyžovat, máme nějaké vybavení k zapůjčení (zdarma). Předběžná cena je 350,- Kč/den, a to s plnou penzí, kdyby se něco změnilo, dáme vědět. Předpokládáme, že bychom se včetně dopravy výletů a výjezdů mohli vejít do částky 2700 Kč. Vleky si bude jako vždy hradit každý sám, podle toho kolik projezdí. Prosíme o odevzdání závazné přihlášky nejpozději do 25. 1. 2018, společně se zálohou 1000,- Kč. Počet míst je omezen, zájemci budou zařazováni v pořadí podle data odevzdaných přihlášek. Doplatek budeme vybírat při informační schůzce rodičů začátkem února. Přihlášky děti obdržely ve cvičení, nebo si je můžete stáhnout  v sekci "Ke stažení" .           Vaši cvičitelé

 

Poslední cvičení v roce 2017

se koná v pondělí 18. prosince a bude poněkud jiné. Sejdeme se všichni v již v 16:00 hod, a můžete si přivézt také sourozence a kamarády. Připravujeme pro Vás večerní hru a také si ukážeme některé staré lidové vánoční zvyky. Přineste si: tužku, papír, podložku na psaní, jablíčko, špejle a pokud doma máte, také sušené ovoce. Dobře se oblečte a nezapomeňte přezůvky do spol. místnosti. Za spolupráci děkujeme: cvičitelé dětí

Loutkové divadlo

pro děti:v pátek 15.12. v 16:30 a v sobotu 16.12. v 10:00 (v městském Zpravodaji je datum uvedeno chybně) opakujeme představení pohádky Kašpárek v pekle,  které bylo v listopadu z důvodu technické poruchy zrušeno. Jednotné vstupné 40,- Kč. Zvou Pimprlata.

Akademie

Srdečně zveme všechny členy, příznivce a hlavně rodiče na akademii, která se koná v neděli 3. 12. v 15:00 hod. ve velkém sále sokolovny. Uvidíte ukázky sletových skladeb, cvičení dětí a hlavně - přijde i Mikuláš. Vstupné 50 Kč, děti do 6 let zdarma.

Poslední akce roku 2017

-  Milí Sokolíci, milí rodiče, čekají nás poslední akce roku 2017, pomozte nám, aby dobře dopadly. Nejdůležitější je Vánoční besídka, již tuto neděli v 15:00 hod. odpoledne. Vystupují na ni všechny naše děti.  Abychom program upřesnili a sladili, je nutná generální zkouška v neděli dopoledne, čas pro jednotlivá vystoupení ještě upřesníme. Prosíme o zajištění účasti dětí jak na této zkouše, tak ve cvičebních hodinách v tomto týdnu. -
 -  Všechny rodiče prosíme, aby v neděli po skončení programu neodcházeli, potřebujeme s Vámi projednat některé záležitosti týkající se XVI. Všesokolského sletu v roce 2018. Schůzka rodičů se uskuteční v naší společenské místnosti.
 - Závodní družstva se ve dnech 9. a 10. prosince zúčastní moravského kola Teamgymu v Olomouci. Podrobnosti rovněž včas obdržíte, nutná je účast ve cvičení, abychom odstranili alespoň některé chyby z malé oblasti.
 - Poslední cvičení se koná v pondělí 18. prosince a bude poněkud jinačí. Ukážeme si některé staré lidové vánoční zvyky
 Za spolupráci děkujeme, Vaši cvičitelé

 

Čerti na hradě

loutkové představení pro děti. Pátek 24. 11. v 16:30 a v sobotu 25. 11. v 10:00 v sokolském loutkovém divadélku. Zvou Pimprlata

Irský večer

Opět po roce, 25. listopadu 2017 v sokolovně. Více na www. oilean.cz

Lotkový oddíl Pimprlata hraje:

O kouzelné kytičce, aneb zapomenutý rytíř. Pátek 27. října v 16:30 a v sobotu 28. října v 10:00. Loutková scéna v sokolovně. Vstupné jednotné: 40 Kč

Oslavy vzniku samostatného státu

Program:

Pátek 27. října 2017:
Pietní akt
u pamětní desky na Náměstí, u pomníku na Sokolské ulici a v parku Botanika. Začátek v 17:30 hod. Protože letos se akce koná v podvečer, uděláme si lampionový průvod.  Sraz v sokolovně v 16:50, společný odchod na Náměstí v 17:00. Sraz krojovaných účastníků v 16:30 v sokolovně.

Sobota 28. října 2017:

Turistická vycházka po stopách TGM na Píškovou. S sebou: svačinku a pití, pláštěnku. Turistickou obuv a oblečení na sebe, Sraz účastníků ve 9:00 hod. v sokolovně, návrat tak, abychom stihli Zborovský závod. 

Zborovský závod branné zdatnosti: 6. ročník závodu pro širokou veřejnost. Zahrnuje terénní běh, hod granátem na cíl a střelbu ze vzduchovky.  Doplňkové soutěže pro děti, možnost zakoupitobčerstvení. Určitě si rádi zastřílí i rodiče, příbuzní a kamarádi. V případě zvlášť nepříznivého počasí upravíme disciplíny tak, aby mohly proběhnout v tělocvičně a velkém  sále – nutné přezůvky. Prezence: od 14:00, start závodu cca od 14:30 hod. 
Startovné 20 Kč.

 

Sokol spolu v pohybu, Noc sokoloven a Sletová štafeta

Celostátní projekt České obce sokolské pro širokou veřejnost. U nás bude probíhat takto:
Po celý týden od 18. do 22. září mají všichni zájemci volný vstup do všech cvičebních hodin Sokola (rozpis je v rubrice "Nabídka cvičení"). V pátek 22. září bude na hřišti u sokolovny Sportovní  atletické odpoledne pro malé i velké - začátek v 17 hod.(za nepříznivého počasí budeme v tělocvičně).
Celá akce vyvrcholí  Nocí sokoloven cca od 18:30,  na které přivítáme Sletovou štafetu. Připraven je doprovodný program, při kterém bude možno  si prohlédnout sokolovnu, vyzkoušet  si pohybové aktivity z programu odboru všestrannost (Teamgym, Ropeskipink, Linedance,  Funkční tréning, hry pro děti atd.), posedět u kávy či čaje a podívat se na videa z činnosti jednoty). Bude-li hezky, můžeme zapálit i táborák. Děti, kterým to rodiče dovolí, mohou v sokolovně přespat a ráno vyprovodit sletovou štafetu na její další cestě do Tyršova domu v Praze. Všechny srdečně zveme.

Cvičební rok 2017/18

V pondělí 4. září od 16:00 do 18:00 hod. se v sokolovně koná zápis nových dětí do oddílů: Rodiče a děti, Předškolní děti,  Všesportovní přípravka  pro malé děti, Všesportovní průprava pro větší děti a mládež (Teamgym, estetická gymnastika, Crossfit, netradiční sporty atd.) a do Taneční školy Sokol Dance. Ve stejnou dobu poskytujeme informace o cvičení pro dospělé.
Pravidelné cvičební hodiny začnou v pondělí 11. září.

Tábor II

Všem táborníkům! Do pokynů zasáhl tiskařský šotek, proto upřesňuji informace o odjezdu. Jedeme v neděli 30. 7. 2017, vlakem v 11:12 hod. Jinak vše platí. Sraz v sokolovně do 10 hod,a to už tady musí být i zavazadla, aby se stihla naložit.

Tábor

Milí táborníci, poslední informace obdrželi Vaši rodiče mailem. Tak se jimi řiďte, sbalte si vše potřebné, žádné zbytečnosti a v neděli se uvidíme. Aby Vám rodiče mohli psát, tak tady je adresa tábora:
Letní tábor Sokola Valašské Meziříčí
jméno:  
Tábořiště Třešňový sad, 798 06 Otaslavice č.ev. 127Pro rodiče, kteří nám pomohou s dopravou
GPS: 49°23'1.413"N, 17°3'18.190"E
Popis cesty k tábořišti: Cesta kolem kostela - hřbitova - polňačka - vlevo je křížek - vpravo jsou sady - špička chaty je vidět už od křížku.Sad je oplocený. Máme tam cedulku „Tábořiště Třešinka“.
 

Schůzka rodičů

dětí přihlášených na letní tábor se koná v úterý 18. července v 18:00 hod. v sokolovně. Informace, pokyny, úhrada účastnických poplatků. Účast nutná.

Veřejné cvičení

Srdečně zveme všechny členy a příznivce na veřejné cvičení, které se koná v neděli 26. června 2017 od 15:00 hodin na hřišti u sokolovny. Vstupné je symbolických 40 Kč. Vystoupí děti i dospělí, uvidíte i ukázky ze skladeb pro XVI. všesokolský slet.

Cyklistické odpoledne

pro malé i větší cyklisty se koná v rámci celoevropské akce MOVE WEEk
ve čtvrtek 1.6. 2017v sokolovně
Prezence účastníků: od 16:00 v areálu sokolovny (rozdělení do kategorií, doprovodný program)Zahájení: cca 16:30Jízda zručnosti, rychlostní soutěže, výtvarné činnosti atd.                  
Závěr: cca18:00 na hřišti sokolovny
Kolo (koloběžka, trojkolka, odrážedlo, brusle) vlastní, u dětí cyklistická přilba nutná, předškolní děti s doprovodem rodičů

Drobné občerstvení, kávu, čaj, limonádu možno zakoupit.

Zálesácký závod zdatnosti

je posledním velkým závodem tohoto cvičebního roku. Proběhne v plánovaném termínu, tj. tuto sobotu13. 5. 2017 v areálu a v okolí sokolovny. Prezence účastníků je od 9:00 do 9:30 hod. Zahájení cca v 9:30. Přineste si: Jídlo a pití na celý den, psací potřeby, pevnou podložku na psaní. Oblečte se a obujte tak, abyste se bez problémů mohli pohybovat přírodním terénem, pro jistotu nezapomeňte pláštěnku. Informace pro rodiče na tel. 732 598 868

8. 5. - Den vítězství

Jako každý rok, zúčastníme se městských oslav tohoto významného dne. Sraz v sokolovně je v 8:30, abychom se stačili převléknout do slavnostních krojů a stihli pietní akt u pamětní desky skupiny Clay-Eva (zámek Žerotínů) v 9:30 . Odjezd k památníku na Helštýně je v 10:00.

Odpoledne proběhnou odložené lehkoatletické disciplíny přeboru sokolské všestrannosti. Registrace závodníků od 13:30. Vezměte si oblečení a obutí vhodné na hřiště.


Slet čarodějnic

Nastartujte košťata! Sletíme se ve čtvrtek 27. dubna 2017v sokolovně
Program: 16:00 Registrace účastníků, čarodějnický rej, soutěže a hry 
                  17:00 Zapálení ohně, opékání Startovné 10,- Kč    
Občerstvení možno zakoupit v bufetu, buřty s sebou. Za špatného počasí program v tělocvičně, cvičky nutné

Pravidelné cvičení od 17:00 hod. se koná!

Župní přebor všestrannosti

je v sobotu 29. dubna. Soutěžíme v gymnastice (prostná, hrazda, přeskok, dívky kladina a kluci kruhy a bradla), v atletice (sprint, skok daleký, hod krikeťákem, dorost vrh koulí) a ve šplhu. Prosíme rodiče, aby nám potvrdili účast dětí na návratkách, které přinesou ze cvičení. Děkujeme, J. Rosáková, J. Vlčková

Termín letního tábora

Tábor se bude konat v Otaslavicích od 30. července do 12. srpna. Bližší informace budou na přihláškách, které v nejbližší době budeme rozdávat dětem ve cvičení. Předběžně se můžete hlásit již nyní, nejlépe přímo ve cvičeních hodinách sestře Rosákové a Vlčkové.

Pekelné námluvy

loutková pohádka pro děti - pátek 24. února v 16:30 a sobota 15. února v 10:00. Divadélko v sokolovně, vstupné jednotné - 40 Kč. Hraje loutkový oddíl Pimprlata. Vstupenky je možno rezervovat na telef. č. 724368856

tradiční dětské Šibřinky

pořádáme v neděli 26. února 2017 v 15:00 hod. ve velkém sále sokolovny. Ráz: strašidelný dům.
Šibřinková scéna, zábava a hry, občerstvení. Vstupné: masky zdarma, dospělí 50 Kč. Srdečně zveme.

 

Schůzka rodičů

dětí přihlášených na zimní tábor se koná v úterý 7. února v 17:00 hod. v sokolovně. Prosíme o úhradu zbývající částky poplatku a členských příspěvků, pokud je ještě dítě nemá zaplacené.

Akce na období leden - červen 2017

byly vloženy do sekce "Kalendář"

Hrátky se sněhulákem

odpoledne zimních her pro děti na hřišti u sokolovny. Pondělí 30. ledna 2016 v 16:00. Hry a soutěže na sněhu (snad vydrží). Teplé oblečení a obuv. V případě nepříznivého počasí náhradní program v tělocvičně -  cvičky nutné. Teplý čaj a drobné sladké odměny zajistíme.

Jak Honza vyzrál na draka

Loutková pohádka pro děti. Divadélko v 1. patře sokolovny. Pátek 27. ledna v 16:30 a v sobotu 28. ledna v 10:00. Jednotné vstupné 40 Kč. Více v sekci "Loutkové divadlo".

Pozor! Zimní tábor!

Blíží se termín odevzdání přihlášek. Rozhodujte se rychle, počet míst je omezen, v hotelu je nával. Bližší informace najdete na těchto stránkách kousek níž.        Vaši cvičitelé

O lednový zvoneček

Memoriál br. Jiřího Demela - tradiční orientační běh za památkami města
Kdy: pondělí 9. ledna 2017.
Prezence: kategorie děti s rodiči od 16:00, kategorie žactvo od 17:00 hodin v sokolovně.
Přineste si:   baterku, tužku, podložku na psaní a můžete si přivést také sourozence a kamarády, menší děti, které neumí číst a psát rodiče. Dobře se oblečte, a přezuvky si s sebou vezměte také. Čeká Vás zajímavá soutěž, pro všechny drobná odměna, vítězové si na památku odnesou zvoneček..          Zvou Vaši cvičitelé

PF 2017

PF 2017

Poslední cvičení r. 2016

se koná v pondělí 18. prosince a bude poněkud jiné. Přineste si tužky, pevnější podložku na psaní, dobře se oblečte a nezapomeňte přezůvky do spol. místnosti. Připravujeme pro Vás večerní hru, ukážeme si některé staré lidové vánoční zvyky a vyrobíme ozdobu na stromeček. Sejdeme se všichni v šatnách v 17:00 hod. a můžete si přivézt také sourozence a kamarády. 

Tradiční zimní tábor

termín:      jarní prázdniny, 12. 2. – 18. 2. 2017
místo:       Jeseníky  - Suchá Rudná, hotel Paramon
náplň:       lyžování, sáňkování, zimní turistika a pobyt v zimní v přírodě ( hry na sněhu, celotáborová    
                 hra, hry v klubovně, večerní lyžování, výlet do Karlovy Studánky, Vrbna pod Pradědem....

Číst dál...

O perníkové chaloupce

loutková pohádka v pátek 16.12.2016 V 16:30 a v sobotu 17:12 v 10:00 v divadélku v sokolovně. Jednotné vstupné 40 Kč. Více informací v sekci "loutkové divadlo".

Vánoční akademie

Neděle 18. prosince 2016, velký sál sokolovny. V programu  vystoupí MPS Beseda a děti ze Sokola. . Zveme všechny členy i příznivce Sokola a Besedy, rodiče, prarodiče i kamarády našich dětí. Pro hosty  možnost posezení s občerstvením, pro vystupující  malá nadílka.
Začátek v 15:00 hod. Vstupné jednotné 40 Kč, děti do 6 let zdarma

Připravujeme

Vánoční akademii, která se bude konat v neděli 18. prosince. Vystoupí MPS Beseda a děti ze Sokola. Už se na ni těšíme.

Čerti na hradě

pohádka v podání loutkového oddílu Pimprlata. Pátek 25. listopadu v 16:30, sobota 26. listopadu v 10:00 hod. - divadélko v sokolovně. Jednotné vstupné 40,- Kč. Srdečně zveme všechny malé děti.

Ve stopách TGM

tradiční turistická vycházka na Píškovou k uctění památky prezidenta Masaryka. Sobota 29. října 2016. Sraz účastníků ve 14:00 hod. v sokolovně, návrat kolem 18:00 hod. S sebou jídlo a pití, pláštěnku, pro jistotu i baterku, dobré boty nutné.Pro děti cestou hry, na zpáteční cestu jsou vítány lampiony nebo lucerničky.

O Budulínkovi

loutková pohádka v podání souboru Pimprlata. Pátek 28. října v 16:30 a sobotu 29. října v 10:00. Jednotné vstupné 40 Kč. Hrajeme v divadélku v 1. patře sokolovny.

Oslavy 28. října

Program:

Pátek 28. října 2016:  Pietní akt u pamětní desky na Náměstí, u pomníku na Sokolské ulici a v parku Botanika. Začátek v 9:30 hod. Sraz krojovaných účastníků v 8:45 v sokolovně.

Zborovský závod branné zdatnosti a Den otevřených dveří 234. pp -  KVHaS. 5. ročník závodu pro širokou veřejnost. Zahrnuje terénní běh, hod granátem cíl a střelbu ze vzduchovky.  Doplňkové soutěže pro děti, možnost zakoupit občerstvení. Určitě si rádi zastřílí i rodiče, příbuzní a kamarádi. Vítězové obdrží diplom a drobné ceny. Prezence: od 14:00, start závodu cca v 14:30 hod.      Startovné 20,- Kč.
 

8. říjen - Památný den ČOS

K uctění památky všech sokolů, kteří v dramatické historii sokolského hnutí přinesli v boji za demokracii, národní samostatnost a svobodu oběti nejvyšší, byl 8. říjen vyhlášen Památným dnem ČOS.

Při jeho příležitosti v sobotu 8. 10. 2016 navštívíme na nádraží Hranice na Moravě repliku legionářského vlaku, kde máme od 14:00 hod. zajištěnu komentovanou prohlídku.Odjezd z Valašského Meziříčí v 13:22, sraz na nádraží ČD v 13:00 hod. abychom stihli pořídit společnou jízdenku. Přijďte včas a nezapomeňte si peníze na vlak a suvenýry, svačinu a pití.Návrat: buďto rychlíkem v 16:16 přímo z Hranic, anebo je možné přejít pěšky do Teplic a odtud vlakem v 17:02 domů. 

Pro děti uspořádáme večer sokolských světel, pustíme po Bečvě osvětlené lodičky a položíme kytičku u pamětní desky na sokolovně ve Valašském Meziříčí. Sejdeme se v sokolovně v 17:30 hodin. Lodičku z kůry, dřeva, nebo jiného ekologického materiálu si přineste s sebou, rodiče Vám jistě doma s její výrobou rádi pomohou
                                                                                                                                                  Vaši cvičitelé

Mámo, táto, pojď si hrát s atletikou

Sportovní dopoledne pro malé i velké v rámci celostátní akce Sokol spolu v pohybu
Neděle  25 9. 2016 hřiště u sokolovny
Disciplíny: sprint, hod kriketovým míčkem, vrh koulí, skok daleký
Prezence závodníků od 9:00, začátek závodu v 10:00.
Nutné vhodné sportovní oblečení a obuv
Vstup volný

Noc sokoloven

23. září 2016
Program
Pro děti: večerní hra  - areál sokolovny 18:15 - 19:00
Pro dospělé: společenské posezení u kávy, čaje i vína, promítání filmů ze sokolských akcí - společenská místnost 18:30 - 22:00
Pro všechny: kruhový trénink - tělocvična 19:00 - 19:45, ropeskiping - tělocvična 19:45 - 20:30, táborák - zahrada 18:00 - 22:00
Časy jsou orientační, podle okolností se mohou změnit.
Vstup volný

Sokol spolu v pohybu

je celostátní akce, která probíhá v týdnu od 19. do 25. září 2016. Od pondělí do čtvrtku můžete zdarma navštívit naše tělocvičny a vyzkoušet  si cvičení. Kdy které hodiny probíhají naleznete v rubrice "nabídka cvičení". V pátek Vás zveme na Noc sokoloven a v neděli na sportovní dopoledne s atletikou (podrobné informace budou ještě zveřejněny).

11. září

Je tomu dnes už 15 let. Tento komentář stojí za přečtení a zamyšlení: http://zpravy.idnes.cz/komentar-milana-vodicky-k-11-zari-2001-d5r-/zahranicni.aspx?c=A160910_151055_zahranicni_jw

Rozpis cvičebních hodin

pro cvičební rok 2016/17 naleznete v sekci "nabídka cvičení". Od 12.9. již všechny oddíly pravidelně cvičí, přihlásit se můžete přímo ve cvičebních hodinách.

Akce do konce roku 2016

Do sekce "Kalendář" byl vložen plán akcí, které proběhnou od září do konce prosince. O každé z nich budeme ještě informovat samostatným letáčkem,ale již nyní si můžete na ně vyhradit svůj čas. Těšíme se na Vaši účast, i na účast Vašich rodičů, dětí, kamarádů a známých.

skladba pro slet 2018

Prosíme rodiče, jejichž děti cvičí skladbu se žíněnkami a míči, aby je poslali do cvičení již v pondělí 5.9. 2016. Sejdeme se v 17 hod. a rádi uvítáme i další děti (např. sourozence a kamarády), které by se do nácviku zapojily. J. Rosáková, J.Vlčková

Zahajujeme cvičební rok 2016/17

Zápis nových členů, informace o náplni jednotlivých oddílů, finančních podmínkách atd
pondělí 5. 9. 2016, 16:00 - 17:30 hod. v sokolovně 

V dalších dnech  se můžete přihlásit přímo ve cvičebních hodinách, jejich rozpis naleznete v rubrice "Nabídka cvičení"

Mámo, táto, pojď si hrát!

Sportovní odpoledne pro rodiny s dětmi na téma „Lovy beze zbraní“ v neděli 28. 8. 2016 od 15:00 do 17:00 hod. na hřišti u sokolovny.
Na závěr táborák s opékáním (buřty s sebou), drobné občerstvení možno zakoupit. 
                                                                                                                                 
Startovné 10,- Kč/osobu    
 Srdečně zve T. J. SOKOL Valašské Meziříčí

Letní soustředění

 Letní soustředění 22. – 26. 8. 2016 (formou příměstského tábora)     
Pokyny pro přihlášené děti i pro ty, co by se ještě přihlásit chtěli:
Soustředění je zaměřené na průpravu pro soutěž Teamgym, která nás čeká v listopadu a bude doplněno i o další činnosti podle počasí, chuti a nálady. Začínáme vždy v 9:00 hodin, končíme kolem 17:00 hod.Přihlásit se mohou všechny děti, které si chtějí tuto formu gymnastiky vyzkoušet.
Přineste si: cvičební úbor, přezuvky na běhání po sokolovně, oblečení a tenisky vhodné na hřiště, plavky, ručník, peníze na stravu (přesnídávka, oběd, svačina + nějaká ta dobrota) a pití ve výši 100,- /den, tj. celkem 500,- Kč.. Protože strava bude domácí – uvaří nám sestry jako na táboře - potřebujeme znát přesný počet dětí kvůli nákupu surovin. Prosím proto o znovu potvrzení účasti, případně o nové přihlášky, nejpozději do čtvrtečního večera. Stačí mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , nebo sokol.valmez @email.cz, anebo SMS na 732 598 868

Závěr cvičebního roku

Vítáme prázdniny - Sportovní odpoledne nahřišti u sokolovny, pondělí  29. 5. 2016
Soutěže a hry pro děti, táborák na zakončení cvičebního roku.
Buřty na opékání s sebou, drobné občerstvení možno zakoupit.
Prezence účastníků od 16:00 hod, startovné 10,- Kč, členové Sokola zdarma.

Prázdninové soustředění

Milí sokolíci, milí rodiče,

po loňském úspěšném prázdninovém teamgymovém soustředění, které proběhlo formou příměstského tábora v sokolovně, jsme se rozhodly tuto akci letos zopakovat.

Číst dál...

Veřejné cvičení

Neděle 19. června 2016 v 15:00. Vystoupení cvičenců odboru všestrannosti, setkání členů a příznivců Sokola, příjemné posezení, možnost občerstvení. Přijďte se podívat na výsledky naší celoroční práce a strávit s námi hezké odpoledne na hřišti u sokolovny.
Vstupné symbolické:  40 Kč.

Divadelní zájezd

Vstupenky už máme tady. Prosím, přijďte si je vyzvednout, v autobuse bych nerada manipulovala s penězi. J. Rosáková

Pimprlata mají 20

Výstava k 20. výročí založení loutkového souboru Pimprlata.
Velký sál sokolovny, 27.5. - 3. 6. 2016, slavnostní vernisáž 27.5. v 17:00 hod. (Loutky, kulisy, rekvizity, fotografie)
Otevřeno v rámci Muzejní noci a ve všední dny 9:00 - 12:00 a 15:00 - 18:00. So, Ne po telefonické domluvě (732 598 868)

Move Week 2016

Mámo, táto, pojď si hrát -  míčový víceboj 
sportovní odpoledne pro rodiny s dětmi v rámci celoevropské kampaně Move Week 2016
Neděle 29. května 2016, hřiště u sokolovny ve Valašském Meziříčí.
Vystoupení oddílu Rodiče a děti, soutěže a hry, občerstvení, příjemné prostředí. Účastníci obdrží drobné odměny, diplom a certifikát akce Move Week.
Prezence účastníků od 16:00 hod
Za nepříznivého počasí v tělocvičně, cvičky na přezutí nutné.

Zájezd do divadla

Po delší přestávce opět pořádáme v sobotu 4. 6. 2016zájezd do divadla v Ostravě, na balet Barocco, Carmina Burana, na hudbu J.S.Bacha a Carla Orfa. Více se dovíte na www.ndm.cz. Jedná se o derniéru tohoto výjimečného představení, ve kterém účinkuje i operní sbor NDM, proto si nenechejte ujít příležitost ho zhlédnout.
Vstupenky máme zamluveny, a protože je o ně velký zájem, musíme urychleně oznámit počet, který odebereme. Autobus je objednán, odjezd asi v 16:30, ještě bude upřesněn.
Odevzdejte, prosím obratem přihlášku, se zálohou 100,- Kč. Cena vstupenky se bude pohybovat kolem 200,- Kč, autobus cca 100,-/osobu, podle obsazenosti.
Přihlášku naleznete v sekci "Ke stažení", nebo si ji můžete vyzvednout v sokolovně u ses. Rosákové. Informace na 732 598 868.

Soutěž ve střelbě ze vzduchovek

 Neděle 8. května 2016, areál sokolovny.
Tradiční soutěž pro širokou veřejnost - pro děti i dospělé - pořádaná v rámci městských oslav Dne vítězství. Doprovodný program pro děti, občerstvení v bufetu, posezení u ohně.Vítězové obdrží diplomy a drobné ceny.
Prezence účastníků od 13:30 hod. Předpokládaný konec závodu v 16:00 hod.
Za špatného počasí v sále sokolovny. Startovné 10,- Kč

 

Nastartujte košťata

Sletíme se ve čtvrtek 28. dubna 2016 v sokolovně
Program: 16:00 Registrace účastníků, 16:30 Zahájení, čarodějnický rej, soutěže a hry
17:30 Vyhodnocení 18:00 Zapálení ohně, opékání.Občerstvení možno zakoupit v bufetu, buřty s sebou.
Za špatného počasí program v tělocvičně, cvičky nutné.            Startovné 10,- Kč

Brigáda III

Díky všem, kteří přišli v pátek a také v sobotu uklízet areál sokolovny. Udělalo se kus práce. Ale pořád jí tu ještě zbývá dost pro ty, kteří zatím přijít nestihli, nebo nemohli. Přijít můžete kdykoliv, stačí se ohlásit u správce buďto telefonem (732 598 868), nebo rovnou osobně v sokolovně.

Župní přebor ve všestrannosti

se koná v sobotu 30. dubna 2016 v sokolovně ve Valašském Meziříčí. Závodíme v gymnastice (sestavy, které nacvičujeme v hodinách), atletice (skok daleký, hod kriketovým míčkem, sprint a běh na střední trať) a ve šplhu.
Sraz  v 9:00 hod. v sokolovně, s sebou oblečení do tělocvičny a na hřiště, tenisky na atletiku, svačinu. Pití zajistíme. Ničeho se nebojte a přijďte si porovnat své výkony s ostatními.
Prosím rodiče, aby potvrdili  účast dítěte nejpozději do čtvrtka  28.4. 2016. Návratku děti dostaly ve cvičení.

Brigáda

na úklid areálu sokolovny - 2. kolo, pátek 22. 4. 2016
Nářadí zajistíme, máte-li pracovní rukavice, vezměte si je s sebou. Každá ochotná ruka vítána, budeme rádi, když pomohou také rodiče našich dětí.
Hledáme šikovného tatínka, který by pomohl s opravou dětské prolézačky. Přijít je možno kdykoliv po 15.00 hod. Kdo nemůže v pátek, může přijít individuálně v kterýkoliv jiný den. Jenom prosím, ohlaste se předem správci – tel. 732 598 868       Po skončení můžeme posedět u táboráku, buřty s sebou.

Zálesácký závod zdatnosti

sobota 16.4.2016, sokolovna a okolí

Prezence účastníků :  9:00 – 9:30. Nástup, zahájení závodu, přesun do místa startu: 9:30 .  S sebou:  |jídlo a pití na celý den, |pláštěnku

Na sebe: |sportovní obuv |oblečení vhodné do přírody, které není škoda ušpinit, případně poškodit  |čepici |šátek |sluneční brýle |krém.

Brigáda

na úklid areálu sokolovny se koná ve středu, t.j. 6.4.2016. Budeme hlavně hrabat trávníky, uklízet loňské listí, popadané větve atd. Nářadí zajistíme, pokud máte pracovní rukavice, vezměte si je s sebou. Přijít je možno kdykoliv po 15:00 hod. Bude-li hezky, můžeme po skončení posedět u táboráku. Budeme rádi i za pomoc rodičů našich dětí. Všechny ochotné ruce vítány,

Velikonoční hledání pokladu

a tradiční besídka s lidovými zvyky
Čtvrtek 24. března 2016

S sebou: sportovní oblečení a obutí, přezutí do společenské místnosti, případně do tělocvičny, bude-li škaredě.
Startovné 10 Kč, členové Sokola zdarma
Prezence účastníků od 16:00 hod. Přiveďte si i kamarády,zveme všechny děti.

Valná hromada jednoty

se koná v úterý 22. března 2016 v 17:30 hod. v sokolovně.
Program: Zprávy o činnosti za rok 2015, zpráva o hospodaření za rok 2015, revizní zpráva, volby činovníků, diskuze, usnesené , závěr.
Právo zúčastnit se mají všichni dospělí členové jednoty, dorost bez možnosti hlasovat.
Na valné hromadě bude možnost zaplatit členské příspěvky za rok 2016

Honza Nebojsa

loutková pohádka oddílu Pimprlata pro děti. Pátek 26.2. v 16:30, sobota 27.2. v 10: 00 v divadélku v sokolovně. Vstupné: jednotné 40 Kč

Dětské šibřinky

se konají v neděli 28. února v 16:00 hod. v sokolovně. Rej masek, soutěže, hry, šibřinková scéna, občerstvení pro děti i rodiče, tombola. Ráz: Ve vodní říši. Vstupné: děti 20Kč, dospělí 40 Kč.

Rodičům našich dětí

1. Cvičební rok se nám překulil do 2. pololetí, je nutno zaplatit dětem členské příspěvky na rok 2016, které činí 150,- Kč, a také oddílové příspěvky za měsíce leden - červen, ve výši stanovené v jednotlivých oddílech.

2. Letní tábor proběhne v termínu 17. - 30. 7. 2016. Bližší informace a přihlášky ve cvičení.

Zakládáme střelecký kroužek

Pokud máte zájem o sportovní střelbu, zpočátku ze vzduchovek, později možná i z něčeho silnějšího, přijďte v úterý 9.2. 2016 v 17:00 hod. do sokolovny na informační schůzku. Přijímáme dospělé, mládež i děti od 10 let.

Plán akcí

na 2. pololetí cvičebního roku 2015/16 naleznete v  sekci " Kalendář"

Loutková pohádka

Loutkový oddíl Pimprlata zve na pohádku O mlsném drakovi.
Pátek 29. ledna v 16:30, sobota 30. ledna v 10:00, divadélko v 1. patře sokolovny.
Jednotné vstupné 40 Kč 

Účastníkům zimního tábora

Odjezd na tábor: neděle 31. 1. 2016, vlakem v 11:22, sraz v sokolovně v 10:00 hod.

Zavazadla:  budou odvezena, je nutno je přinést do sokolovny  a pomoci naložit v neděli ráno do 10:00

Číst dál...

Schůzka rodičů

Schůzka rodičů dětí přihlášených na zimní tábor se koná ve středu 27. ledna v 18:00 hodin ve společenské místnosti sokolovny. Prosíme o zaplacení zbývající částky účastnického poplatku.

Pololetní hrátky se sněhulákem

Odpoledne zimních her pro děti na hřišti u sokolovny v pondělí 25. ledna 2016  v 16: 00

Program: hry a soutěže na sněhu, podle počasí případně v tělocvičně

S sebou: teplé oblečení a sportovní obuv, cvičky do tělocvičny

Teplý čaj bude zajištěn, drobné sladké odměny také

Poslední možnost

odevzdat přihlášku na zimní tábor. V pondělí musíme nahlásit do hotelu definitivní počet účastníků. Rodiče, neváhejte. Týden v zimě na horách přispěje ke zdraví vašeho dítěte stejně, jako 14 dnů v létě u moře (a cena je nesrovnatelná). Informace na telefonu 732  598 868.

Zimní tábor 31. 1. - 6.2. 2016

Připomínáme, že termín odevzdání přihlášek je 10. ledna 2016. Pokud někdo přihlášku nedostal, nebo ztratil, může si ve cvičení požádat o novou. Cena za pobyt včetně dopravy je 2600 Kč, vleky si hradí každý podle toho, kolik projezdí. Po 10. lednu budeme svolávat také informační schůzku rodičů. Vaši cvičitelé

PF 2016

90 let Tyršova domu v čt

http://www.ceskatelevize.cz/porady/10116288835-z-metropole/215411058230048/

Prosincové akce Sokola