Archiv aktualit

velikonoční poklad

Milí sokolíci, milí rodiče. Protože letos se nemůžeme vydat na tradiční "Cestu za pokladem", připravili jsme pro Vás náhradní řešení.

T. J. SOKOL Valašské Meziříčí                         

 Velikonoční hledání pokladu, hra pro děti

Číst dál...

28. říjen 2020

VYZVA VŠEM SOKOLUM - od dětí až po seniory
Oslavme výročí založení našeho státu! Udělejme každý něco pro své zdraví! Připojme se ke společné akci komise turistiky "Se Sokolem na kopečky - 28. říjen. Každý sám, nebo ve dvou nebo s rodinou. !!!
Dne 28. října 2020 vystup, vyjdi, vylez, vyjeď na kole či koloběžce nebo se jinak doprav vlastní silou na jakýkoliv kopeček, kopec, horu, vrchol, skálu či pahorek, ať už v okolí svého bydliště nebo poblíž místa aktuálního pobytu......více podrobností na www. sokol.eu – aktuality.

Pro nás navrhuji Helštýn a Píškovou. Kdo tam dojdete, pošlete fotku i na náš FB.

Opatření z důvodu epidemie

Milí sokolíci, sestry, bratři, od pondělí 12.10. jsme bohužel nuceni opět přerušit činnost v sokolovně. Nijak nás to netěší, ale situace je vážná. Tak zatím cvičte doma, choďte na procházky do lesa, vyhýbejte se obchodním centrům i dalším místům, kde je více lidí a noste roušky (chráníte tím své okolí). Jakmile to půjde, pokusíme se uspořádat pro děti alespoň vycházku, nebo nějaké hry venku. Zatím se nám to ale nezdá vhodné. Držme si palce, ať vše dobře dopadne a sledujte nás na FB. Vydržme, Sokol už přežil mnohem horší věci.

8. říjen – Památný den ČOS, Večer sokolských světel

 

K uctění památky všech sokolů, kteří v dramatické historii sokolského hnutí přinesli v boji za demokracii, národní samostatnost a svobodu oběti nejvyšší, byl 8. říjen vyhlášen Památným dnem ČOS, a je také památným dnem České republiky.
V tento den by si všichni sokolové měli na oblečení připnout symbol Sokola - červenou kokardu se sokolským znakem.
Již tradičně pustíme po Bečvě osvětlené lodičky. Letos ale musíme dodržet protikoronavirová opatření, takže to provedeme jako štafetu, z různých míst na břehu, a po skupinkách do 20 osob, tak jak budete ve čtvrtek v době mezi 17:30 – 18:30 docházet do sokolovny. Lodičku z kůry, nebo jiného přírodního materiálu a svíčičku si přineste s sebou. Tatínci Vám s její výrobou určitě rádi pomohou. Pro ty, co by to nezvládli, se něco najde u cvičitelů. Cvičení se tento den nekoná.

 

 

Všem sokolíkům a jejich rodičům

Nouzový stav a proticovidová opatření nám opět komplikují život. Přesto chceme, byť s nějakým omezením, zachovat pravidelná cvičení. Naštěstí máme v sokolovně k dispozici více prostor a tak můžeme situaci řešit rozdělením dětí do skupinek. Program cvičebních hodin v pondělí 5.10. přizpůsobíme tak,abychom dodrželi povolené počty. Ve čtvrtek 8.10. proběhne Večer sokolských světel. Vypouštění osvětlených lodiček provedeme štafetově, po skupinách do 20 osob. Plánované pietní akty k Památnému dni sokolstva proběhnou bez účasti veřejnosti. O dalších opatřeních Vás budeme průběžně informovat.

Nabídka další aktivity pro děti od 7 let

Milí sokolíci,naše tábornická letka by ráda obnovila svoji pravidelnou činnost. Pokud máte zájem o pobyt v přírodě, zálesácké dovednosti, výlety, vycházky, samozřejmě spoustu her, přijďte na zahajovací schůzku v úterý 6. října 2020 v 16:00 hod. do sokolovny. zveme i zájemce, kteří zatím členy Sokola nejsou.                                        Vaši cvičitelé

 

Dneska začínáme


Rodiče a děti : 16:00 - 17:00, Předškolní děti: 17:00 - 18:00,
Estetická a taneční gymnastika (dívky od 7 let): 17:00 - 18:00, Teamgym (závodní družstva): 18:00 - 19:00,
Dorost: 18:00 - 20:00

Přihlášky pro nové zájemce přímo v hodinách.

 

Rozpis cvičebních hodin 2020/21

 


Číst dál...

Zápis nových členů

do všech oddílů sportovní všestrannosti a Taneční školy Sokol Dance proběhne ve čtvrtek 3. 9. 2020 od 16:00 do 18:00 hod. v sokolovně.
Po tomto termínu je možné se přihlásit také přímo ve cvičebních hodinách dle rozpisu, který zde bude zveřejněn. S pestrou a skutečně všestrannou činností Sokola se můžete seznámit také na FB stránkách, bližší informace obdržíte při zápisu.

Letní soustředění

Sraz zítra v sokolovně do 9:30. S sebou oblečení a obutí do tělocvičny i na hřiště, něco malého na zítřejší první svačinku, další jídlo již bude společné. Pití zajistíme. Účastnický poplatek 100,- Kč na osobu a den. Všechno ostatní si domluvíme, ostatně znáte to z minulých let a ze cvičení. Vaši cvičitelé. 

Prázdninové soustředění

Letošní prázdninové soustředění žactva a dorostu se koná od úterý do čtvrtku t .j. 25. - 27. 8. 2020.Více toho letos bohužel nestihneme. Cena jako loni - 100,-/den. Hlaste se urychleně, do pátku 21. 8. buďto na tel. 732 598 868 (stačí SMS), nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

končí letní tábor

Informace k ukončení letního tábora.

Milí rodiče, tábor končí v pátek 14. 8. 2010. Od rána budeme bourat všechny stany a převážet věci do sokolovny. Opět prosíme rodiče, kteří se mohou uvolnit o pomoc, jak na Vichurách, tak i s převážením a vyložením materiálu v sokolovně. Děti budou v sokolovně v 15:30, kdyby šlo vše rychle, tak v 14:15 hod.  V případě potřeby volejte 732 598 868. S pozdravem Nazdar! Vaši cvičitelé

 

Připomínáme:

Letní tábor
začíná již zítra 2. 8. 2020.Připomínám: sraz v 10:00 hod. v sokolovně.Na cestu do batůžku svačinku a pití.
Proti seznamu přibalte deku a raději i roušku.
Rodiče prosíme o pomoc při nakládání, vykládání a stavbě tábora, za jakoukoliv pomoc již předem děkujeme.
V případě potřeby volejte 732 598 868

Informační schůzka k letnímu táboru

Letní tábor se blíží, informační schůzka se koná v pátek 24. 7. v 17:30 ve společenské místnosti sokolovny. Účast rodičů přihlášených dětí nutná, potřebujeme zaplatit účastnické poplatky, ať můžeme nakoupit potraviny,

V soboru 18. 7. - Módní přehlídka v sokolovně