Archiv aktualit

Mikuláš - pokyny cvičencům

Milí rodiče, milí sokolíci,

srdečně Vás zveme na naši tradiční akademii (viz níže). Protože chceme, aby se nám všechna vystoupení povedla, potřebujeme ještě něco docvičit. Prosíme proto rodiče o pochopení a zajištění účasti  dětí  na:

  1. Mimořádné nácvičné pro děti z oddílu žactva a dorostu a Taneční školy v neděli dopoledne od 10:00 hod.

  2. Projížděčce celého programu od 12:30

    Přijďte včas, vezměte si jídlo a pití, ať se nemusíme ničím zdržovat a nezapomeňte si vzít papuče, chodby jsou studené. Čertíci, si vezmou černá nebo červená trička a černé, nebo červené elasťáky, nebo tepláky, případně další kusy oblečení, které jsou jako maska použitelné. Ostatní úbory obdržíte od cvičitelů.

Začátek akademie je v  15:00 hod. Pozvěte nejen rodiče, ale i prarodiče, sourozence a kamarády.

                                          Vaši cvičitelé

 

Mikulášská akademie s nadílkou
se koná v neděli 8. prosince 2019 v 15:00 hod. v sokolovně.
Vystoupí děti z oddílů sokolské všestrannosti a Taneční školy Sokol Dance, členky M - studia a gymn. přípravka. Srdečně zveme, přijďte se na nás podívat. Vstupné pro dospělé" 50,- Kč.
Dopoledne proběhnou zkoušky a "projížděčka". Přesné pokyny účinkující obdrží od svých cvičitelů.

Teamgym Olomouc 7.12 2019

Informace pro účastníky
Odjezd: sobota 7. 12. v 7:07 z nádraží ČD, sraz na nádraží v 6:45.
Návrat: nejpravděpodobnější je v 18:51, opět na nádraží (kdybychom to stihli dříve, děti pošlou SMS). Rodiče se mohou přijet podívat, závod začíná v 11:20.
S sebou: jídlo a pití na celý den, drobné kapesné (do města se nedostaneme, ale dá se koupit pití, párek, toust, oplatky). Oblečení: sportovní a raději teplé (elasťáky, mikina), sokolské tričko, trikoty berou cvičitelé, přezůvky do haly nutné. Další nezbytnosti: gumičky a sponky na stažení vlasů, náušnice, které nejdou sundat přelepit leukoplastí, ostatní ozdoby nechat doma, sokolskou průkazku s vylepenou fotografií a průkazku zdravotní pojišťovny (kdo nemá u cvičitelů, odevzdá ve vlaku)

Odjezd do divadla

v sobotu 30. listopadu je v 16:30 od sokolovny, přijďte včas. Vstupenky obdržíte v autobuse.  Kdo nemá zaplaceno, tak peníze  (300,- Kč(/ osobu) s sebou a prosím v přesné částce, protože v autobuse se špatně s penězi manipuluje. .

Mlsný drak -

loutková pohádka pro děti. Divadélko v 1. patře sokolovny, pátek 29.11 v 16:30 a v sobotu 30.11. v 10:00 hod. Jednotné vstupné 40,- Kč. Zvou Pimprlata - loutkový oddíl Sokola VM.

Mikulášská akademie

Milí rodiče, jako každoročně, i letos připravujeme s Vašimi dětmi vystoupení na vánoční akademii, která se bude konat v neděli 8. prosince odpoledne. Dopoledne pravděpodobně bude probíhat ještě zkouška.   Abychom věděli, zda s Vaším dítětem můžeme počítat, potřebujeme, abyste nám na návratce, kterou děti obdržely ve cvičení, potvrdili jeho účast. Současně Vás srdečně zveme, abyste se na naše vystoupení přišli podívat. Součástí je i Mikulášská nadílka.
 Pro děti, které 7. prosince jedou na závody v Teamgymu do Olomouce to bude náročný víkend, ale jsou šikovné a my věříme, že to vydrží a obě akce se  nám vydaří. V následujícím týdnu bude cvičení již tak trochu odlehčené, letošní rok zakončíme v pondělí 16. 12. besídkou s lidovými zvyky a pak už budou vánoční prázdniny.
Děkujeme za pochopení, cvičitelé žactva a dorostu.

 

 

Vstupenky do divadla

Připomínám zájezd do divadla (viz níže). Kdo máte zájem, prosím , hlaste se, nejpozději do pátku 22. 11. Máme ještě dost volných vstupenek, tak ať nemusíme zájezd zrušit. Bylo by to škoda.
A úplně poslední možnost přihlášení je sobota 23. listopadu.
Volejte 732 598 868

Teamgym Olomouc 17. 11. 2019 – informace pro účastníky

Odjezd: neděle 17. 11. v 7:07 z nádraží ČD, sraz na nádraží v 6:45. Návrat: nepravděpodobnější je v 18:51, opět na nádraží (kdybychom to stihli dříve, děti pošlou SMS). S sebou: jídlo a pití na celý den, drobné kapesné (do města se nedostaneme, ale dá se koupit pití, párek, oplatky).Oblečení: sportovnía raději teplé (elasťáky, mikina), sokolské tričko, trikoty berou cvičitelé, přezůvky do haly nutné Další nezbytnosti: gumičky a sponky na stažení vlasů, náušnice, které nejdou sundat řelepit leukoplastí, ostatní ozdoby nechat doma, sokolskou průkazku s vylepenou fotografií a průkazku zdravotní pojišťovny (kdo nemá u cvičitelů, odevzdá ve vlaku)

 

Předvánoční koncert

Už se nám to blíží. Listopad bude ve znamení kultury, nezapomeňte si včas zakoupit vstupenky.

Zájezd do divadla


Opět jsme připravili zájezd do divadla Jiřího Myrona v Ostravě. Koná se v sobotu 30. listopadu 2019. Odjezd autobusu od sokolovny je v 16:30. Cena vstupenky 150,-Kč. Protože minule jsme museli hodně doplácet za autobus, musíme tentokrát zvýšit příspěvek na dopravu na 150,- Kč. Takže celkem budeme vybírat 300,- za osobu. Hlaste se co nejdřív, nejlépe na
e mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , nebo na telefon 732 598 868

lotkový oddíl Pimprlata Sokola Valašské Meziříčí

hraje pro děti loutkovou pohádku Honza Nebojsa. Divadélko v 1. patře sokolovny,
pátek 25.10. 2019 od 16:30 a sobota 26.10. od 10:00 hod.

Vstupné 40,- Kč

Oslava státního svátku 28. října


 101 let republiky
oslavíme v pondělí 28. října 2019:
Dopoledne -  účast na pietních aktech:
8:45 sraz v sokolovně (účastníci, kteří půjdou v krojích již v 8:30) ,9:00 společný odchod na Náměstí 9:30 Pietní akt u pamětní desky, u pomníku na Sokolské ulici a v parku Botanika

Odpoledne: Zborovský závod branné zdatnosti
Prezence účastníků od 14:00 v sokolovně, zahájení vlastního závodu cca ve 14:30. Za nepříznivého počasí se bude program odehrávat v tělocvičně a ve velkém sále. Vezměte si proto přezutí. Přiveďte i rodiče, sourozence a kamarády. V průběhu závodu si můžete také prohlédnout výstavy "150 let ženské tělovýchovy v Sokole" a "Bitva u Zborova", zapůjčenou jednotou ČsOL Valašské Meziříčí.


Pozvánka